Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Párnapja kezdtem el érezni...

Párnapja kezdtem el érezni hogy az állkapcsom/arcüregem fáj. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el érezni hogy az állkapcsom/arcüregem fáj. Rágás közben a fülem alatt érzem de csak akkor amikor el kezdek rágni és egy kicsit utána. Van amikor random elkezdem érezni vagy az állkapcsom vagy pedig az arcüregem hogy fáj.Nem tudom eldönteni hogy melyik. Mitől lehet? Elmúlik vagy menjek inkább orvoshoz?

2022. szept. 30. 18:56
 1/3 A kérdező kommentje:
És még azt is hozzá tenném, hogy valamikor egy kicsit bele jön a fájás a fülembe is. Tavaly ugyan ez volt, orvos nem mondta pontosan hogy mi az oka, vagy mitől lehet... Csak annyit mondott hogy valami levan rakódva az arcüregembe. Ugyan ez volt, de azért jó lenne tudnom mitől van, és hogy szükséges e mennem orvoshoz.
2022. szept. 30. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapot kínlódtam hasonló tünetekkel, mire rászántam magam és elmentem orvoshoz. Nálam arcüreggyulladásnak bizonyult, a gyógyszer amit adott rá eltüntette.
2022. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, ha nem fog elmúlni el megyek orvoshoz. Köszönöm a választ.
2022. szept. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!