Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten jó fogorvos töméshez?

Budapesten jó fogorvos töméshez?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nemrég voltam egy fogászaton, ahol betömték a fogam. A szüleim nagyon szeretik, de szerintem csak azért, mert nagyon hamar ad időpontot és gyorsan és olcsón(10 000Ft) dolgozik. Megnéztem a tömést, amit csinált, és a fogam oldalán van még egy kis fekete rész. Plusz azóta fáj a fogam, ami eddig nem fájt. Lehet, hogy csak balszerencsés vagyok, és amúgy tök jó fogász, viszont én így inkább nem mennék vissza, hogy nem vagyok benne biztos, hogy nem rontja el az összes fogamat.

Ezért keresek most Budapesten. Az nem baj, ha sokat kell várni, az ár az kicsit problémásabb, de azt is hajlandó vagyok kifizetni, ha tényleg precízen megcsinálják a fogam, úgy hogy már ne nagyon legyen vele gondom.

Ha online kezdenék el keresgélni vélemények nélkül, nem biztos hogy találnék jót.



2022. okt. 3. 07:11
 1/1 pamu-1 válasza:
A fájós fogat nem csak betömni, hanem előtte gyökérkezelni is kell, ez három alkalom, ezért a legkisebb szuvasodást is még a fájdalom kialakulása előtt kezeltetni kell
márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!