Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire faj a fogkorona...

Mennyire faj a fogkorona felhejezese?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogcsiszolason, hetfon Jon Ra a korona. Nagyon ideges voltam, hogy mennyire fog fajni. Szerencsere nem fajt a csiszolas, mivel gyokerkezelt a fog, nah De most itthon megijesztettek, hogy a felrakas alitolag faj, mert belenyomjak az inybe... Ez mennyire igaz?


Nagyon kivoltam a felelemtol ma egesz nap, es mar vegre lenyugodtam, hogy ez nem is volt veszes, mire elkezdik mondogatni, hogy nah a felrakas az nagyon Rossz lesz...



#korona #fogkorona #fogcsiszolás #Korona felrakas #Fogkorona felrakas
2022. okt. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondom, ha nem gyokerkezelt fog lett volna, erzestelenitot adott volna a doki. Mellesleg kerhetsz erzestelenitest. Nem tagadhatja meg.
2022. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna fájdalomnak nevezni, pedig van egy csomó koronám. Egész minimális kellemetlenség néhány másodpercig. Fel nem merülne bennem, hogy pont a koronafelrakástól féljek.
2022. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Na az már végképp nem fáj.

És nem belenyomja az ínybe, max. addig ér fel (vagy le).

És annak úgy is kell lennie.

2022. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szó nincs fájdalomról akkor, az ember legfeljebb érzi, hogy a fog és az íny köze benyomnak valamit. Rossz fogorvosnál persze minden előfordulhat, de ha eddig minden fájdalommentes volt, akkor ez sem lesz más.
2022. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fáj. Nekem pont az fájt amikor a csiszolás után egy hétig védtelenek voltak a lecsiszolt fogak, és pont tél volt... Belement a hideg levegő és azt hittem besza...

Megkönnyebbültem mikor végre felrakták.

2022. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
61%
Dehogy lesz rossz, a felrakása nem jár semmilyen fájdalommal, max ahogy próbálgatja a fogadra, vissza leszedi az kicsit fura érzés, de ennyi, ínybe nem nyomják bele.
2022. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csupa szerencsés ember... Én 32 év után kezdtem el rettegni a fogorvostól egy korona készítés után... 😏
2022. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!