Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jogában áll e a főorvosnak...

Jogában áll e a főorvosnak megtagadni az orvos váltást egy állami intézményben? Igazolni tudjuk az okot!

Figyelt kérdés
7 hónapja tette fel a felső fogszabályzót,3 hónapja az alsót.Már a kezelés elején csinált furcsa dolgokat,pl.olyan hosszúra hagyta a drótot,hogy nem hogy enni,a számat nem tudtam kinyitni,gyakoraltilag a drót beleállt a húsomba.Az alsónál ugyanez történt,de itt már megjegyzést is tett,ami nem igazán tetszett.Nem szóltam.2 hónapja folyamatosan poytognak le a gumik,esnek ki a tappancsok,szinte 10 naponként kell visszamennem pótoltatni.Természetesen én vagyok a hibás,"rosszul eszek" "biztos piszkálom a nyelvemmel" stb.Anyám megelégelte,és kérte a vezető főorvost,hogy másik kezelőorvoshoz tudjak járni,mert ez így valóban nem állapot,főleg még 2 évig.A vezető főorvos az volt a válasza,hogy ez nem így működik,fáradjunk be a doktornőhöz,és beszéljük meg.Majd nem tudom hogy jön ez ide,de rátért arra,hogy én (16 éves vagyok) egyedül,szülői kiíséret nélkül szoktam megjelenni a kezeléseken,holott erre jogszabály van,hogy a gondviselőnek jelen kell lenni.Mi van?? A lényeg az,hogy most ismét kettő gumim hiányzik,ismét visszakéne mennem (11 napja voltam) de én ehhez a nőhöz nem szeretnék többet. köszi a válaszokat

#munka #fogszabályzó #szemtelen orvos
2022. okt. 14. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok, kérdező, nehogy azt hidd, hogy annyival jobb a magán. Sokszor csak az a különbség, hogy egy bőrfotelben ülsz a váróteremben az sztk-s székek helyett.
2022. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!