Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha magas lett a tömés, akkor...

Ha magas lett a tömés, akkor ingyen lecsiszolja a magánorvos?

Figyelt kérdés
Ma kaptam fogtömést és sajnos nem jól záródik a fogsorom. Ez már csak egy utómunka lenne, ezért gondolom, hogy elég csak szólni és megcsinálja ingyen. Vagy készüljek arra, hogy ez is pénzbe kerül?
2022. okt. 17. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg megigazítja plusz költség nélkül.
2022. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem.
2022. okt. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en apum maganfogorvos, es igen termeszetesen kijavitja. De ott helyben nem probalgattak meg veled? Nem raktak egy papirt a szadba es akkor azon huzogasd a fogad ami megjeloli hol magas meg?
2022. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen, kaptam papírt, csak akkor még nem éreztem semmi furcsát az érzéstelenítő miatt. Miután elmúlt a hatása, azóta érzem, hogy nem záródik rendesen a fogsorom.
2022. okt. 17. 20:51
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nézesd meg mindenképpen.
2022. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg mert,ha nem állítják be gyökkérkezelés lesz a vége a fogtúlterhelése miatt
2022. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!