Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfogammal kínlódok,...

A bölcsességfogammal kínlódok, semmilyen gyógyszer nem használ, csak ha hideg vizet tartok rajta, hova tudok menni vele? Egy magánorvos szűk két hét múlva fogadna.

Figyelt kérdés
Telefonba elmondtam neki hogy már úgy fáj időnként hogy a fél arcom elzsibbad, és az izomra is kihat. Viszont estére szerencsére abszolút nem fáj.
2021. júl. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy tudsz a szádban hideg vizet tartani?
2021. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gingisolt próbálj, csepegtetsz fültisztítóra és óvatosan kend be, és keress más orvost. Lehet kapni gyógyszertárban, drogériában is. Nem tudom hova valósi vagy, bpn van ügyelet is, lehet más nagyobb városokban is van, nekem frankón szájzár volt a következő lépés, az meg nem kellemes..
2021. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz, akkor menj el sztk fogászatra. Nem feltétlenül olyan szörnyű az. Én fogtam már ki tök normális dokikat ilyen helyen, rossz élményem nem is volt. De még ha esetleg nem is olyan kedvesek, mint szeretnéd, az is jobb a zsibbasztó fájdalomnál.
2021. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!