Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati ügyeleten szájsebész...

Fogászati ügyeleten szájsebészeti beavatkozást is csinálnak? Ha tegyük fel húzni kell, de letört a fog és nem lehet normál úton.

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor irány a szájsebészet.
2022. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Annyiban, hogy azt az orvos mondja meg, tehat lehat hogy a masik orvos ki tudja huzni. Vagy pedig (altalaban) magan orvosnal tobb gep es eszkoz all rendelkezesre. Tehat megint csak ki tudja huzni vagy esetleg vissza epiteni (megmenteni). Ezen felul lehet hogy azt mondja hogy menni fog, de nem megy, es akkor megint csak a szajsebeszeten kot ki az ember a vegen.


Es akkor meg van a szajsebeszet maga, amikor is ha szerencsed van, akkor jol megcsinaljak.


Nekem most van beutalom most fogok menni de en a magan orvosokat is nezem nar ott sem mindig tuti a dolog.

2022. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Időközben magánra mentem én is. Ajánlom Budapesten a Haris köz 5 alatti rendelőt. Semmit sem éreztem + még olcsó is volt, teljesen meg vagyok velük elégedve
2022. dec. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!