Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha oldalt két fogam úgy tört...

Ha oldalt két fogam úgy tört le, hogy keletkezett egy kráter akkor kettős foghúzás lesz?

Figyelt kérdés

Ma fogok menni fogorvoshoz. Még régebben mikor tepertőhéjat rágtam akkor letört a fogam és olyan szerencsétlenül, hogy egyszerre kettő fogamnak az oldalát is levitte. Tehát ez azt jelenti, hogy kettő fogam között oldalt lett egy nagy fekete kráter. Kicsit úgy néz ki mint a Grand kanyon.


Ebből szerintetek kettős foghúzás lesz vagy kitisztítja a lyukat és elég lesz oda tenni egy tömést?



2022. nov. 14. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja? Látatlanban még a fogorvos sem.

De mindig a húzás marad a sor végére, először megmenteni próbálják a fogat.

2022. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na hát remélem. Bár amikor meséltem a fogorvosnak akkor úgy reagált, hogy "jajjj! Jesszus! Jézus Isten!"
2022. nov. 14. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ki lehet pótolni. De ezt tényleg csak a fogorvos tudja majd, ha megvizsgálta.

Nekem volt olyan, hogy egy baromi nagy darab letört a fogamból, és szépen vissza tudta építeni a fogorvos.

2022. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyökérkezelés lesz de annyira be van gyulladva, hogy már a második adagot szúrta belém.


Azt mondta ha nem használ akkor antibiotikumot îr fel.

2022. nov. 14. 14:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Most visszaküldött a váróba
2022. nov. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!