Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyörlő rést mennyi idő...

Nagyörlő rést mennyi idő alatt tudnak bezárni fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora rés? Kicsi, vagy egy teljes fognyi hely? Mert ha nagy a lyuk akkor arra 2-3 év minimum behúzni az utána levő fogat. Persze ez függ attól mennyire vagy még fiatal. Idősebb korban tovább tart.

Nekem volt ilyen, nagyörlő hiány helyére húzattam bölcsesség fogat. De már bánom. Teljesen nem lehetett eltüntetni a rést, és akkora húzóerő munkálkodott ott a hogy az orrsövényem is elferdült abba az irányba.

Én inkább a fogpótlást választanám. Olcsóbbra jön ki mint több évnyi fogszabályzás.

2022. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1


A rágásodra hogyan hatott ki? Csak mert valahogy úgy képzelem, hogy az alsó és felső fogaknak is megvan a maguk egyedi formája, ami fontos, amikor érintkeznek. És ezért fura, hogy ha egy hiány helyére behúzzák a mögötte lévőt, akkor a rágásban az nem okoz gondot, vagy az a fog is teljesen beilleszkedik az alsóhoz vagy felsőhöz?

2022. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ekkora lennének a rések,ez még agusztusba készült

2022. nov. 15. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel mind a két oldalt vannak rések, ezt lehet csak fogszabályzóval tudják megcsinálni. Nálam csak egyik oldalt volt hiány alul.


2-es. Az utolsó évben kaptam felülre is fogszabályzót így egy évig a harapást is beállították véglegesre. Anélkül nem is lehet megcsinálni egy ilyen rés behúzást.

2022. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!