Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem kellett volna már bezárni...

Nem kellett volna már bezárni az iskoláknak?

Figyelt kérdés

A fél osztály konkrétan beteg, az osztályba a héten volt 2 pozitív kovid teszt. Én is köhögök, hőemelkedésem van, de muszáj bevásárolnom az öregeknek a házban, meg átmennem takarítani a mamámhoz, ők meg nem értik meg hogy ne puszilgassanak, meg miért vagyok ilyen bunkó hogy nem maradok tovább. Meg vegyem le azt a hülye maszkot stb.


Ismerősünket most vitte el a vírus, persze kontaktom volt vele, nem tudom 100%ra mondani hogy tőlem kapta el, de valószínűleg szépen terjesztem ezt a bizonyos vírust.


Megvárjuk amíg több halott lesz vagy mi? Én nem tudok egyedül mit tenni, hiába próbálom betartani a korlátozásokat,körülöttem mindenki úgy csinál mintha nem lenne vírus.



2021. okt. 11. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Oltva vagy? A családod oltva van? Remélem, hogy igen, mert ezt a szemét vírust csak az oltás állítja meg. Nem, nem kell bezárni az iskolákat, mert nem tudok többet itthon lenni 2 alsós gyermekemmel.
2021. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 qkker1 ***** válasza:
58%
Nem.
2021. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellett volna? Általában, ha covidos is lesz valaki, akkor max. azokat vonják ki az osztályból, a többiek ha oltva vannak és tünet nincs, akkor max összevonással oldják meg.
2021. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett volna
2021. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Te sosem voltál még beteg, influenzás? Akkor is maszkoztál, meg be voltál tojva, hogy mi lesz? Semmivel sem veszélyesebb ez a vírus, mint az influenza. A tavalyi iskola bezárás is marhaság volt, mi a fenének kellene most is bezárni? Mit vársz, hogy zárkózzon be mindenki? Tavaly bezárt az egész világ. Megszűnt a vírus? Nem. Az élet megy tovább, élni kell, dolgozni, iskolába menni, tenni a dolgodat, meg amit szeretnél, nem rettegni egész életedben. A távolságtartás gyengíti az immunrendszert. Ezzel a maszkozással rontassz a nagyszüleid túlélési esélyein. Egyébként rendelj házhoz és akkor nem kell bevásárolnod nekik.
2021. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem, egyáltalán nem kellene.

Te vergődtél itt tavasszal is, hogy sej-haj úgysem megyünk már suliba nyári szünetig?

2021. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
De. Egy csomóan betegek.
2021. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

neeeem !!!!!


Mindeni csak belebolondulna. A gyerekenek hiányhikma közösség, a szülök nem tudnak otthon maradni többet, mert nincsen már szabadságuk.


Egyes nyugati országokban már a betegbiztosító is feleszi a begyepesedett gyerekeket.

2021. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Jah. A szülők egy része nem bír saját gyerekével otthon.
2021. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Olyan influenzajárványok voltak mikor én iskolás voltam a 90-es években, hogy a fél osztály hiányzott, a többiek taknyosak, köhögve ültek az órákon, vagy volt aki lázasan jött be, majd haza is küldték... élet volt. Ez az élet rendje. Ez amit itt a covidcirkusszal csinálnak politika, semmi köze a valós járványokhoz. A vírusok vannak, de amit kerítenek köré most az beteges és szánalmas elmeháborodottság!
2021. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!