Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány fogad hiányzik?

Hány fogad hiányzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nekem ki lett húzva két fogam hátul. Jobb oldalt a felső első nagyörlő. És baloldalt felül szintúgy az első nagyörlőm. Sajnos teljesen eltörtek, így muszáj volt kihúzni őket. :( De egyébként ápolom rendesen a fogaimat. Ezeket egészségügy szempontjából kell pótolnom?


Nektek hány hiányzik? Vagy mennyi van pótolva?


19/L



2022. nov. 16. 00:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 1, de szerintem ha elmennék fogászatra, sokkal több hiányozna, csak nem lenne pénzem pótoltatni őket, ezért inkább nem várok, hogy mire teljesen használhatatlanok lesznek, addigra jobb lesz az anyagi helyzetem... Addig meg marad a Corsodyl és egyebek.

A fogköveimet se merem leszedetni, szerintem az elől lévő fogsoromat a fogkő tartja össze tulajdonképpen......

2023. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!