Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos Budapesten, aki...

Fogorvos Budapesten, aki nagyon elhanyagolt fogak esetén sem bunkó?

Figyelt kérdés

Leírom a háttérsztorit: 2018-2021 között súlyos depresszióval kezeltek, illetve egyéb mentális betegséggel is. Ezidő alatt voltam zártosztályon, volt, hogy hetekig alig keltem fel az ágyból. Emiatt is, a fogápolást teljesen elhanyagoltam.

2022-re rendbejöttek a dolgok, stabil munkám, diplomám stb. lett. Sajnos ennyi idő kellett, hogy összeszedjem magam és a fogaim nagyon rossz állapotba kerültek. Elől nincs gond szerencsére, azonban a rágófogak közül minimum 2-t 100%, hogy ki kell majd húzni és legalább egyet tömni. Már régóta tervezem, hogy elmegyek végre orvoshoz, de az a helyzet, hogy ahogy egyre rosszabb állapotba kerülnek, egyre jobban szégyellem. Pláne, hogy külsőre jól szituált, fiatal vagyok, így még cikibb a dolog. Tudna valaki olyan magán fogorvost ajánlani Budapesten, aki megértő és kedves? Nagyon félek attól, hogy leszidnak, amiért nem figyeltem a fogaimra. Tudom, hogy oda kellett volna figyelnem, de abban az időszakomban az életben maradásom is kérdéses volt. Most meg már hiába szégyenkezek, de így nem maradhatnak tovább. Van valakivel nagyon pozitív tapasztalatotok?



2022. nov. 20. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
tgdental.hu
2022. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Balladent
2022. nov. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!