Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20-éves vagyok sajnos 11éves...

20-éves vagyok sajnos 11éves korban elhanyagoltam a fogaimat +a családban is nagyon rosszak a fogak😢 20-éves vagyok és 2-3db Fog kivételével az összes be van tőmve😢 nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 15:22
 1/7 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem hiszem hogy ez gáz lenne.

Próbálj minél jobban oda figyelni innentől a fogaidra es járj el fogorvoshoz.

A későbbiekben lehet probléma belőle (édesanyám is így járt) mufogai lettek, onnantól viszont jobb ha tényleg törődsz a fogaiddal!

Nagyon drága a protézis.

Minden nap mosd meg 2x es használj száj vizet.

A fogaid tömegének a szépsége attól is függ hogy milyen tomesed van, mert több fajta is van!

20/L

2022. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem gáz mert attól, hogy elhanyagoltad még a genetika a fő oka.

Én gyerek koromba sose figyeltem oda rá már, most nagyon is, de akkoriban nem. És még is remek állapotú. Sajnos ez van. De mostmár figyelj oda jobban.

2022. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi 3 vagy4szer mosok fogat használok fogselymet szájvízet de hiába ennyi tömött fogal élni nincs kedvem már. Nagyon sokszor jártam màr fogászaton
2022. márc. 10. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! És fàjnak a tömött fogaid? Vagy tömés után sokáig fàjtak? Sztk vagy magàn ? Én azt mondom az utolsó kommentedre hogy szerintem az túlzás hogy ezért ne akarj èlni, még hogy ezek miatt nem vagy szép. Nem kell makulàtlannak lenned és szép vagy tömött fogakkal is ha sárga a tömés akkor is. Az alter stílusúaknak kifejezetten jól is àll ha nem tip top minden.
2022. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fájnak a tömött fogaim.Tömés után max 1-2napig érzékeny volt nekem.Sztk
2022. márc. 10. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha nem figyeltél volna rájuk, be se tometted volna és most budos lenne a szád mindig. Ismerik ilyen embert és szörnyű a társaságában lenni ez miatt. Szóval nem gaz.
2022. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Meg nálunk senki sem mondta, hogy mossam a fogam sajnos. Most felnőttként rendesen megszívtam.
2022. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!