Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogselymezésnél baj,hogy nem...

Fogselymezésnél baj,hogy nem tudom mozgatni a selymet?

Figyelt kérdés
Hiába megy be a fogselyem a fogaim közé,van hogy nem tudom semmere vinni,csak berakom és kihúzom.Így is szed ki ételmaradékot.Főleg a hátsó felső nagyőrlőimnél van ez.Ott nagyon rávan nőve az íny a fogaimra

2022. nov. 21. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél jobb fogselymet, nekem az Oral-B Pro-Expert Premium fogselyem vált be, ez bemegy a szűkebb fogak közé is.
2022. nov. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt használom,de ezzel se tudom sajnos fullosan
2022. nov. 21. 06:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem is hasonlóval szenved neki elégdurva fogtorlódása van
2022. nov. 21. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell huzogatni. Óvatosan átvezted a selymet a kontaktponton, majd a fog mellett beviszed az íny alá (addig amíg még nem érzel kellemetlenséget). Ráfeszíted a fog oldalára, és egy határozott mozdulattal lehúzod a fogról a lepedéket, majd ismétled a másik oldalon.

Ezután jön a fogmosás, legvégén a szajvíz (ha használsz).

2022. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szoritsd jobban a fogadhoz, akkor szét lapul a szál
2022. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most Colgate fogselymem van, egészen vékony.
2022. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem húzogatom, becsúsztatom a két fogam közé, majd felhúzom a fog egyik oldala mentén, utána a fog másik oldalán, így is szépen letisztítja a fogaim és kijön a beragadt ételmaradék.
2022. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!