Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap kellene mennem , de...

Holnap kellene mennem , de iszonyatosan bevagyok sza*va, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két lyukas fogam felül egymás mellett, eddig nem fájt, talán egyszer kétszer de az kb 1 hónapja volt...csak ha hideget iszok akkor érzem hogy bele hasít....


Sztk-s fogorvoshoz járok, eddig mikor húzta mindig rendes volt és gyors.. de tömni sose tömettem , és még sosem volt gyökérkezelésem és eléggè félek...🤕😭


Szerintetek ha elmondom hogy mind a 2 lyukas és csak néha fáj akkor gyökér kezeli őket , vagy csak egyszerre 1et? Utanna mennyire faj? Vagy egyből tömi?


1től is félek nem hogy 2.... :(


Sajnos introvertált is vagyok és nekem 10x nehezebb kimenni a lakásból is nemhogy beszélni és még fogorvoshoz is menni :( holnap terveznék elmenni de nagyon felek....


L/26


2022. nov. 27. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Röntgen nélkül nehéz megmondani,hogy kell-e gyk vagy sem. Megcsinálhatja a kettőt egybe,ha van elég ideje úgyis egymás mellett van. 1 szuriból megvan. Ne félj nem lesz semmi gond. Orvos látott már 100 lyukas fogat és majdnem az összes páciense parázik. Nem fog meglepődni
2022. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben egy sima tömés is segíthet a problémán. Kifúrja, kitakarítja, betömi. Gyökérkezelés vagy húzás a legvégső esetben javasolt, ne fossàl, még menthető, ha halogatod akkor lesz gond.
2022. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rtg pedig akkor kell ha nem egyértelmű valami, de ezt majd az orvos megmondja.
2022. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!