Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hazudott a fogorvos. Iszonyato...

Hazudott a fogorvos. Iszonyatosan fáj a fülem, mit tegyek hogy ne bolonduljak meg holnap 11ig?

Figyelt kérdés

Elmentem egy ismerős sztk-s fogorvoshoz, hogy fáj a fülem a halántékom, és a fogam. Azt mondta ettől nem fájhat. Már itt érdekes volt. Kezelte a lyukas fogamat, kétoldali tömést rakott bele, vagyis egyet alulra, egyet a fognyakhoz. El is múlt a fájdalom, hálás voltam. 3 nap múlva kiesett a fognyak résznél a tömés. Persze pénteken.. Hétfőig várnom kellett.. Hétfőn megnézte, hát ő nem is azt a fogamat kezelte. De, igen azt a fogamat kezelte, csak béna volt és kiesett a tömés. Lényeg a lényeg, hogy nem ismerte el. Elküldött magánorvoshoz, hogy jó pénzért megcsinálják, mert ő nem vállalja. Hozzá se nyúlt másodszorra. Kértem szépen valamit csináljunk, mert nagyon fáj. Nem csinált semmit. Jelenleg nem igazán telne magán fogászatra így a covid alkotta katasztrófák alatt. Végül holnapra intéztem időpontot magamnak a saját sztk-s fogorvosomhoz. Pár perc után végre sikerült eljutnom a recepcióssal addig, hogy kiderült nem rendel a covid miatt az én kedves idős orvosom, és helyettesítik. Szóval valakihez megyek majd holnap.

A problémám az, hogy tegnap este óta folyamatosan szúr lüktet a fogam a fülem, és a halántékom egyszerre. Remegek a fájdalomtól. Ki kell húzzam délelőtt 11ig valahogy. Kérlek szépen adjatok pár tippet hogyan éljem túl.


2020. nov. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az aspiron szokott csodát tenni.

Próbáld meg ha van otthon.

2020. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1:Probáld meg hideglevegöt szivni rá ovatosan. Ha csökken a fájdalom akkor merészebben. 2: Jo erös pálinkát vegyél a szádba és tartsd a fájo helyen. (Nem kell lenyelni, de egy idö után lehet.) 3: gyulladás és fájdalomcsillapito gyogyszer. (Lassabban hat.)
2020. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Flector + őrölt szegfűszeg a fogra.

Bár lehet, hogy én keresnék egy éjjel-nappali fogászatot.

2020. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most egy algopiront vettem be. Jobb sokkal, már nem kaparom a falat, de még érzem.

Az éjszakai fogászaton nekiállnak hajnalban gyökérkezelni? Mert akárhányszor voltam régen akár magam miatt, akár kísértem valakit, csak fájdalmat csillapítottak, de nem kezeltek.

Valahogy csak eltelik az idő 11ig, és remélhetőleg vége ennek a szenvedésedésnek 😔

2020. nov. 18. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Na elmult a szenvedesed?
2020. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 A hideg levegő egy tévhit szerintem! Én is sokat alkalmaztam de aztán megfázott a fogam tőle és sokkal jobban fájt utána. De lehet, hogy egyedi eset vagyok! :)
2020. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!