Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantátum és dohányzás? Van...

Implantátum és dohányzás? Van itt olyan akinek van implantátum beültetve és dohányzik?

Figyelt kérdés

Már van implantátumom, ma volt a feltàrás.

Lehet banálisan hangzik, de egyszer sem jött szóba a doki és köztem a dohányzás. És én nem szoktam ezeken túlságosan aggódni, egészen eddig nem is olvasgattam utána, hogy ez akár kizáró tényező is lehetett volna.

Szóval van itt bárki, aki dohányzik, pedig van implantátum neki beültetve?


Egyebkent napi 3-7 szálat szívok, többször próbáltam letenni sikertelenül, eddig ez a csökkentgetés jött be leginkább, egyre kevésbé érzem a függést és azt remélem lassan sikerülhet teljesen elhagyni, de nem hiszem,hogy ez hirtelen mától menni fog, és már előre ideges vagyok, hogy reggel elszívhassak egy cigit. (Amíg nem jött ez a stressz hogy implantátummal nem lehet cigizni, eszembe se jutott persze...)

Egyebkent valahogy az evidens volt hogy beültetés után nem gyujtottam rá 1-2 napig, ahogy még ma sem mert friss a feltárás után a seb, pedig most is cigizhetnékem van, de úgy gondoltam reggelig kibírom , csak közben utánaolvastam hogy lényegében innentől soha többé nem kéne rágyújtani :')


Ja, és a doki mindig megdicsér hogy mennyire jó a szájhigéném, mert egyébként tényleg nagyon figyelek rá. A beültetés után is "tankönyvi" volt a gyógyulás, de most a seb miatt félek hogy "elronthatom". :(



2022. dec. 6. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. dec. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!