Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ilyen tünet fogászati...

Lehet ilyen tünet fogászati góc miatt?

Figyelt kérdés
2 éve tartó szédülésem van, hajhullásom, nyaki fájdalmam, látászavarom. Minden neurológiai, kardiológiai, reumatólogia vizsgálaton túl vagyok, nem találtak semmi problémát. Múlthéten voltam fogászaton és ott azt mondták hogy 3 góc van a fogaimban. Lehet ettől a szédülésem?

2022. dec. 10. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges.
2022. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2022. dec. 10. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vállamra még szteroidos injekciót is kaptam, folyton fájt. Nemrég kihullott a gyökérkezelt fogamból a tömés, elmentem fogorvoshoz, kiderült, gyulladt. Kihúzták.

Már másnap nem fájt a vállam, azóta se tért vissza, 1,5 évig szenvedtem vele előtte. Ultrahang egyébként minimális meszesedést mutatott ki akkor, elvileg nem kellett volna fájnia főleg nem annyira.

Azóta én bármit is el tudok hinni.

2022. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. Atyaég ez nagyon durva. Nem is gondoltam volna hogy egy "rossz" fog ilyen tüneteket tud okozni. Nekem nem fáj egyik fogam sem, csináltak panoráma röntgent és kiderült hogy 2 fogamban góc van, és van egy harmadik góc az állkapcsomba. Ez borzasztó..
2022. dec. 10. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most tervezek elmenni panoráma röntgenre. Elkezdett fájni az egyik fogam random pár éve, doki gyökérkezelte, amíg betömte úgy ahogy okés volt, de érzékeny maradt hosszabb ideig tömés után is.. Azt mondta majd múlik az, oké. Letört most belőle egy darab és én nem értem, hogy ha elvileg ki lett idegelve, hogy a francba érzékeny a hidegre a fog? Szóval nekem valami nem oké, és egy kisebb dudort is érzek felette, de a doki kitapintgatta, semmit nem mondott rá. Pedig magánorvosról van itt szó.

Úgyhogy magamtól megnézetem szépen röntgenen, mert időszakosan vannak megmagyarázhatatlan tüneteim, amikkel már gasztroenterológiára járok, izületi panaszaim is vannak néha, stb.

És mindig makk egészséges voltam.

Egyszer itt olyat olvastam, hogy hozzám hasonlóan valakinek emésztési meg ilyen olyan kisebb gyulladásai lettek, már autoimmun dologgal diagnosztizálták volna, elment fogászati góckutatásra, volt neki egy.

Kivedték, eltűnt a krónikus gyulladás a szervezetéből. Tehát okozhat folyamatos/visszatérő jellegű zavarokat szerintem, kb az egész testben, mivel a gyulladás bekerül a véráramba.

Te jól vagy azóta?

nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!