Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet szuvas, fekete...

Hogyan lehet szuvas, fekete és büdös fogakkal élni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy embert, akinek szinte az összes foga rossz (vagy az összes). Eléggé büdös is a szája.

Ezt hogyan tudja valaki elviselni?



2022. dec. 19. 19:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy jobban retteg a fogorvostól, mint amennyire zavarja a fájdalom, a szag meg a látvány. Lehet, hogy olyan mentális betegsége van, ami miatt nem érzi fontosnak. Lehet, hogy gyerekkorában nem tanították meg, hogy hogyan ápolja a fogait, később meg már nem ugyanolyan, mert a sérült fogzománcon jobban megtapad a lepedék és emiatt jobban romlik ugyanolyan sűrű fogmosás esetén. Tulajdonképpen mi közöd?
2022. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak is ilyen volt végül kihullott/kihúzták az összeset és most fogatlan.Nem zavarja. Nem úgy nevekték,hogy a fogmosás fontos plusz alkoholista és láncdohányos tehát nagyobb gondja is van ennél
2022. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy határon túl már nincs visszaút. Évekig tartana kezdeni vele valamit, 40 körös szenvedéssel és 5 millió Ft-tal.
2022. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
a büdos fog fétises.. nem az első ilyen kérdés .
2022. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Darius- ***** válasza:
100%

Ismerek olyan személyt nem is egyet, akinek rosszak a fogai.

Nekem nem voltak ilyen iranyu gondok, mert megmosom minden nap kétszer, de minimum egyszer biztos.

Egy hatsoval volt gondom folyton, be lett tomve, mégis kilyukadt valamiért, aztan a fogorvos javaslata ellenére megszabadultam tole végleg. Illetve egy masik, amely kicsit sargas lett, de napjainkban mar van erre fehérito technika.


Viszont ismerek olyanokat, akiknek mindennapos gond a fogfajas. Van akinek fel is dagadt az arca, mert talyog alakult ki, ami halott baktériumokbol all és genny alakul ki a fog korul. Hat nem irigylem.

2022. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Régen én sem értettem, csak aztán közben felnőtt lettem és sajnos nem vagyok milliomos. Amikor a fogorvos közli hogy másfél milla lesz...fogívenként, akkor ha nincs annyid, akkor nincs.
2022. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Semmi közöm nincs hozzá, hogy ő mit csinál. Csak érdekel, hogy miért nem kezd vele semmit.

Bőven lenne pénze megcsináltatni őket. És ideje is, mivel fiatal. ~25 éves.

2022. dec. 19. 21:53
 8/32 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy miért nem kezd vele semmit, rákérdezni még nem igazán akarok. Furcsa lenne.*
2022. dec. 19. 21:54
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
A férjem idén csináltatta meg a fogait úgy, hogy nem voltak neki rohadtak, ránézésre meg nem mondtad volna, hogy van rossz foga. Másfél milla volt... Pár húzás, csiszolás - korona... (és nem.. nem vertek át, mert egy barátunk csinálta meg neki) Ennyi... ilyen árak vannak.. Még beszéltük is, hogy egy "átlagember" hogy a fenébe tudná rendbe tetetni ilyen árak mellett a fogsorát? Jövőre az enyémre gyűjtünk, hogy rendben legyen.. Pedig én sem vagyok letörött-fogatlan, de tudom, hogy van mit rendbe tetetni..
2022. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%
#9 átlagembernek tartom magam, mégis hibátlan, 10/10-es fogsorom van, amire költöttem is rendesen. Fogszabályzás, fogfehérítések, stb stb, szintén ismerős csinálta és így került több, mint egy millába. Hangsúlyozom, nem vagyok gazdag, full átlagember vagyok, ráadásul fiatal is (25 éves), úgyhogy hagyjuk ezt a demagóg átlagember dumát. Sokkal inkább igényesség kérdése, mert aki nem képes a rossz fogait megcsináltatni, az szimplán csak igénytelen, ennyi.
2022. dec. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!