Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik magán fogorvosi rendelő...

Melyik magán fogorvosi rendelő a legjobb Budapesten?

Figyelt kérdés

19. kerületben lakom, próbálok keresni egy tényleg minden tekintetben jó rendelőt, belvárosban is nézegettem, de annyi van mint égen a csillag. Eddig az értékelésekből próbáltam dönteni de mindenhol írnak jót és rosszat is és ez eléggé elbizonytalanít.

Igazából a szempontok, hogy legyen szép, modern a rendelő, kedves személyzet, profi orvosok, és korrekt áron legyen (nem olcsó, korrekt).


2022. dec. 22. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
TG dental, Corvin köz. Korrekt az ár, nagyon profi minden és a Tarcsa Gáborhoz ragaszkodj.
2022. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Harmonic Smile.
2022. dec. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Swiss clinicbe azt szeretem, hogy online tudsz időpontot foglalni és előre kifizetni kártyával és kedvezményt is kapsz az online foglalásért előre fizetés esetén. Fogászatot még nem használtam vele, de tervezem.
2022. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!