Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utan kialakult...

Foghúzás utan kialakult fogmedergyulladás. Valaki aki járt hasonló cipőben segítene?

Figyelt kérdés

5napja lett a jobb also 6os fogam kihuzva. Ezzel a foggal junius ota kuzdok mivel egy masik fogorvos teljesen allat modon nekiesett erzestelenito nelkul tomott es szo szerint ver folyt.. azota a jelenlegi orvosom gyokerkezelte , maganklinikara jarok mert nem merek mashova menni a tapasztalat utan.. sajnos ugy alakult most meg is ki kellett huzni, nem jott ki konnyen a fog sokat szenvedett vele a doktorno.

Mar mikor az erzestelenito hatasa kiment is, de plane masnap nagyon eros fajdalmaim lettek begyulladt a nyirokcsomom, rament a fulemre luktetett az egesz arcom. Visszamentem azt mondtak a seb szep, de adnak antibiotikumot hogy gyorsabban gyogyuljak illetve cataflamot. A catalfam nem hatott igy flektor porra valtottunk telefonos megbeszeles alapjan. Ma lesz 3napja hogy 38-39fokos lazaim vannak, tegnapra vegre enyhult valamicsket a fajdalom, viszont este az ovatos fogmosas kozben apro darabok potyogtak ki a sebbol.. bar nem verzett de ereztem hogy baj van

Ma reggel visszamentem megkaptam a diagnozist miszerint fogmedergyulladásom van eleg csunyan.

Kioblitette joddal, majd rakott bele gyogyszeres gezlapot. Mondta ezt ma benn kene tartani holnap kivehetem mar reggel. Viszont nem lesznek nyitva az unnepek alatt es mondta ha fajna akkor menjek be az ugyeletre ott raknak bele masikat. A problema hogy az ugyelet az a kis tortenetem elejen leirt hely ahova nem merek menni..

Feltetlen szukseg lesz uj gezlapra?

Muszaj kivennem a mostanit masnap vagy magatol majd kijon ha akar?

Egyaltalan mennyire stabil ez a gezlap mert enni se nagyon merek de mar nagyon ehes vagyok mert napok ota alig eszek..

mennyi a gyogyulasi ideje ennek?

elore is koszonom a valaszokat!



#gyulladás #fog #fogorvos #Fogmedergyulladas
2022. dec. 23. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5x kellett menni fertőtlenítésre és gézlap cserére 2 naponta, az utolsót kellett kivennem magamnak ugye. Ne vedd ki a gézlapot, mert tovább tart a gyógyulás, próbáld ott tartani és én antibiotikumot is kaptam (Augmentin duó).
2022. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

En is kaptam aksolint, de azt meg akkor kedden mikor azt mondtak szep a seb nincs baj 🥲

Igyekszem minel tovabb benntartani a gezt,nagyon ovatosan iszom enni is alig merek..

nem mondta kulon a doktorno hogy ennyiszer kene cserelni csak annyit ha fajna akkor nyugodtan menjek be ugyeletre gyorsan kicserelik… de hat ugye az itteniben nem bizok illetve utazok haza csaladhoz ott meg azt se tudom hol lesz ugyelet

2022. dec. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!