Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A maszek fogorvosodnál van...

A maszek fogorvosodnál van lehetőség a vizsgálat/kezelés előtt fogmosásra? Ad a rendelő fogkefét, fogkrémet ehhez?

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Indulás előtt mosd meg.
2022. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy magán nőgyógyásznál van-e lehetőség vizsgálat előtt letusolni. És hogy adnak-e törülközőt, tusfürdőt.
2022. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy találsz ilyen rendelöt. A drágább helyeket keresd!:-)
2022. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de van mosdo tutira, szoval viszed a sajat fogkefed,fogkremed, aztan ott meg tudod mosni.
2022. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Általában minden rendelőben, rendelőintézetben van mosdó, szóval ha viszel magaddal mindent, akkor megoldható a fogmosás.
2022. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sejtetettem, hogy ilyen válaszokat kapok. Pedig teljesen alap dolog lenne az amit fent írtam, és nem is megvalósíthatatlan. Most találtam egy rendelőt ahol ez alap. Így én is most gondolkoztam el azon, hogy miért úgy kellett fogorvoshoz mennem eddig, hogy nem ettem előtte nehogy valami maradék a számba maradjon.
2022. dec. 25. 14:15
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

"Így én is most gondolkoztam el azon, hogy miért úgy kellett fogorvoshoz mennem eddig, hogy nem ettem előtte nehogy valami maradék a számba maradjon."

Szerintem nem nehéz indulás előtt megmosni a fogat. Eszel, megmosod a fogad és indulsz. Inni ihatsz, menj időpontra és akkor nem kell várnod órákat. Nem értem a problémát ezzel. Vagy ha pl meló után mész, akkor vagy a munkahelyen megmosod vagy a rendelő mosdójában.

2022. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én készülök ha szükséges és viszek magammal fogkrémet, fogkefét.

Volt többször olyan alkalom amikor a rendelő mosdójában még 1x fogat mostam.

2022. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 3 helyen voltam, 2-nél alap volt. Szerintem is elvárható, főleg, ha ebéd utáni időpontban mész, érthető, hogy nem koplalsz a kezelés előtt, utána sokszor úgysem ehetsz pár órán át semmit. Persze, viheted a saját cuccaid is...
2022. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahová mi járunk, ott a páciens mellékhelyiség kézmosójában van minden.
2022. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!