Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert kattog baloldalt az...

Miert kattog baloldalt az allkapcsom?

Figyelt kérdés
Fogszabis vagyok. Több mint másfél éve kattog baloldalt az allkapcsom. El fog múlni? Az orvosom szerint vagy igen vagy nem. Borzasztó érzés. Erre van mutet vagy gyógytorna?

2023. jan. 1. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytorna, vagyis inkább úgy mondanám, hogy lazító gyakorlatok vannak. Állkapocs ízületi betegséggel kerülni kell a rágózást, a fölösleges mozgatást. Ha a végleges helyükre kerülnek a fogaid, van esélyed, hogy elmúljon legalább valameddig ez.
2023. jan. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem gyerekkorom óta kattog a bal fele, nem foglalkoztam vele mert csak ásitásnál szokott de mostanában, eléggé kelemetlen fülzúgást okoz, meg bedugult fül érzést, valahol irják h fogorvossal kell konzultálni hát nemtudom rettenet rossz
2023. jan. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kattog, volt is fogszabim régen, és azóta. Meglazulnak az ízületek, csupán ennyiről van szó. Tornáztatni lehet, meg lazítani is, ahogy az #1-es írta. Erősödnek az mimikai izmok, meg amik körül veszik az állkapocs ízületet.
2023. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!