Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Romlott fog felerősítheti a...

Romlott fog felerősítheti a kimerültséget? És a depressziót is?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy a fájó fog mindenedre kihat, közérzet, hangulat, egészség, energia.. Párom elviselhetetlen volt egy időben amikor nem ment el fogorvoshoz kihuzatni a rossz fogát és folyamatosan begyulladt, nem bírt enni, beszélni, aludni, feküdni, ülni, élni, lélegezni... Hiába kértem szépen, aztán már eréjesebben hogy ez így nem állapot és nem lehet így létezni, el is fertőzőthet stb. Arról nem is beszélve hogy konkrétan használhatatlan volt, alig tudtam vele társalogni, folyamatosan ingerült volt, volt hogy szex közben le kellett állnunk mert annyira megfájdult neki és jobban kezdett vérezni aztán már kezdeményezni se mertem... Aztán hónapok után csak elment és kihuzatta, minden gondja megszűnt hirtelen, komolyan mondom a féfiak mindent meg akarnak úszni hogy majd az elmúlik, megjavul magától 🙄🙄🙄
2023. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még mindig van egy bölcsesség fogam. 36 évesen. A foghúzás nem fáj, de utána egy óriási lyuk marad. És legutóbb több mint három hétig fájt a helye. 😥 Attól tartok most is így lesz.
2023. jan. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!