Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakemberhez fordulhato...

Milyen szakemberhez fordulhatok ezekkel a problémákkal? Pszichológus, vagy pszichiáter? Nem értek hozzá, sosem voltam szakembernél, de komolynak tűnik a problémám.

Figyelt kérdés
Már kiskoromban is gondot okozott, hogy nehezen tanulok, bár nem tartom magam butának, egyszerűen csak nehézséget okoz koncentrálni, folyton elterelődik a figyelmem, félbehagyok dolgokat. Az elmúlt időszakban rengeteg rossz dolog és stressz ért és ezek a tünetek azóta sokkal súlyosabbak, már a munkahelyemen is problémát okozott, állandóan elrontok mindent, pedig nagyon próbálok odafigyelni. Sajnos emiatt ki is rúgtak. Ha szellemi munkát kell végeznem nagyon hamar lemerülök, migrénem lesz, használhatatlanná válok. Azt hiszem ezen már csak szakember segíthet. Mit tanácsoltok?

2022. dec. 30. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
ADHD-kivizsgálás esetleg?
2022. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de milyen szakemberhez forduljak? Ez a kérdésem, mert nem tudom, nem értek hozzá. Ezeket ki vizsgálja ki? Sosem voltam ilyesmiken.
2022. dec. 30. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Első körben pszichiáter. Ha úgy gondolja majd ő továbbküld.
2022. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, 3-as voltam, pszichológust akartam írni először!
2022. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, először pszichológus.
2022. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Klinikai szakpszichológushoz menj első körben.
2022. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!