Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes korona ha ki esett...

Ideiglenes korona ha ki esett és nincs meg az akkor nagy baj?

Figyelt kérdés
Most hívtam az orvost és kérdezte meg van e mondtam neki nincs meg az ideiglenes korona. Az most nagy baj? Amikor ki esett nem tudtam hogy azt meg kell tartani ezt nem mondták. Azt mondta ez egy ideiglenes és lehet ki fog majd esni. Erre most ezt mondja ideiglenesen volt fel ragasztva, nem igazán értem az most baj nekik??

2023. jan. 3. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert az egy műanyag korona volt
2023. jan. 3. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked baj, nem neki. Kell másikat csinálni és beragasztani. Plusz pénz.

De hogy jött ki? Nekem úgy oda volt ragasztva, hogy nem tudott kiesni. Vagy beleharaptál valamibe? És hova tűnt? Hogy hogy nincs meg?

2023. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Leeshet az ideiglenes, nem gáz, de attól is függ mikor lesz meg a végleges,mert ha megvan akkor azt vissza tudja ragasztani.
2023. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiméltem egyszerűen ki esett. Utánna olvastam, azt vissza lehet ragasztani akkor azért kérdezte. Én meg azt hittem ez olyan mint a tömés ha kiesik akkor annyi ki dobtam. Viszont nem értem miért nem lehet az embert felvilágosítani normálisan. Annyit mondott lehet ki fog esni de azt nem mondta ha kiesik tartsam is meg.
2023. jan. 3. 15:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem nekem ezeket honnan kéne tudni magamtól. Gyanítom hogy direkt nem mondta így még több pénzt be tud szedni. Amúgy olvastam sokan le nyelik akár álmukban. Szóval nem ritka hogy nincs meg
2023. jan. 3. 15:48
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, az leesik sokszor nagyon könnyen. De anno nekem orvos alig bírta leszedni. Az csak arra kell, hogy a lecsiszolt fog ne sérüljön, amíg elkészül a végleges.
2023. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem alig jött le.
2023. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!