Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már úgymond "porlik" a...

Ha már úgymond "porlik" a fogam, hogy húzzák ki?

Figyelt kérdés

Hogy tudja megfogni és kihúzni? Nem törik még jobban el? (Fele van meg csak a fogamnak.


És hogy zajlik egy fog húzás?


2023. jan. 3. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Porszívóval
2023. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Humoros. Köszi👍
2023. jan. 3. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bevágják az ínyed és kivésik.
2023. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
megoldják! nekem gyökérkezelt fogamat vették úgy ki, hogy korona már nem volt, gyökér meg elvolt törve! és egybe kikapták, pár perc alatt! ráadásul, egy fiatal rezidens! semmit nem éreztem,persze az inekción kívűl! onnan tudtam meg hogy kinnt van, hogy koppant az inox vödörben! persze ez magán rendelőben volt nem gagyi SZTK-ban!
2023. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fele megvan simán kihúzzák. De menj el vele még időben, mert ha több mint 90%-ban eltűnik akkor szájsebészet lesz belőle..
2023. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2nap mulva megyek maganba huzatni de iszonyatosan felek. Foghuzas utan mennyi ido amig fajhat vagy figyelni kell stb? Ugy hallottam nem lehet emelni meg hajolgatni? Nekem van egy 8kg-os babam akihez eleg sokat hajolgatok meg emelek egy nap
2023. jan. 3. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenről tájékoztat majd az orvosod.
2023. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudják simán kihúzni, hanem vágni is kell és varrni (mint annó nekem), akkor érdemes antiniotikumot íratni, gyorsabb lesz a gyógyulási szakasz. (Antibiotikumra érdemes probiotikumot kérni a gyógyszertárban)


Nekem kb 1 hét volt a lábadozás így.


Hajolni emelgetni azért nem érdemes mert újra megnyílhat a seb és vérezni kezdhet.

2023. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nyomtam a gyúrást mellette, nem lett baj, de ezt senkinek sem javaslom, ha fontos a mihamarabbi gyógyulás.
2023. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne aggódjál! olyan műszereik vannak már, hogy nem kell vágni! persze ha jó helyre kerülsz.ja és szájsebészetre. mondjuk: szigetszentmiklós Fogház.#4 vagyok.
2023. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!