Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig normális, hogy fáj,...

Meddig normális, hogy fáj, érzékeny egy frissen tömött fog?

Figyelt kérdés
Két kisörlőm volt szuvas (bal ill. jobb oldalon), sajnos a tömések elég mélyek, közel vannak az idegekhez. Nem tudok rágni, van hogy spontán is fáj, és már kezdem unni a tejbepapit. Kb. mikor fog várhatóan normalizálódni a helyzet (kedden tömték)?
2010. okt. 2. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát, tompán fájhatnának, a hétvégét még mindenképpen várd meg, ha hétfőn is ezt tapasztalod akkor menj vissza a dokihoz.
2010. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. okt. 2. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
1-2 hét alatt azért normalizálódia kellene...
2010. okt. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen 1 héten belül el kellene mulnia a fájdalomnak, ha nem mulik el, vissza kell menned adokihoz.

Nelem gyökérkezelt fogaimat tömték be rosszul, be is gyulladt rendesen,azóta kihuzták:(ezzel nem ijesztgetni akarlak,csak ha mint irtad mélyen le lett furva, nagy volt a lyuk rajta,lehet, megbolygatta az idegeket,azért fájdogál.

Öblögesd és borogasd,muszáj elmulnia a fájdalomnak.

2010. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal el kell múlnia a fájdalomnak. Ha továbbra is fáj a fogtömés után, akkor húzás lesz a vége...
2010. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még ha gond is van, egyátalán nem biztos, hogy húzás lesz a vége. Kihúzni csak nagyon rossz, gyenge fogakat szoktak. Ha nem múlik a fájdalom, akkor gyökérkezelni fogják.
2010. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Istenem, na ez egyre jobb... :-( Igazából már csak akkor fáj, ha keményebbet próbálok rágni, de akkor eléggé. Még csak 25 éves vagyok, szeretném megúszni a gyökérkezelést.
2010. okt. 4. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Még csak 25 éves vagyok... ez aranyos:)

Én 20 vagyok és 3 gyökérkezelést is túléltem, szóval nem kell félned tőle.)

2010. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
_S
2010. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!