Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális az olyan fogorvos...

Normális az olyan fogorvos hogy fáj a fogam és nem képes fogadni majd csak egy hét múlva??

Figyelt kérdés
Ráadásul ez magán orvos. Aminek pont az lenne a lényege hogy az ember előnyökhöz jusson. Különben minek fizetek. Állandóan azt állítják hogy náluk milyen sokan vannak ezért várni kell. Mondjuk az asszisztens vette fel a telefont ő hozott egy önálló döntést, az orvost meg se kérdezte. Normális ez egyébként?? Lehet érdemes lenne keresni másik magán dokit? TB re nem nagyon merek menni, illetve nem is nagyon van a faluban mindig elmennek.

2023. jan. 6. 10:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most annak a nőnek aki felvette a telefont annak kéne várni ennyit nem tudom mit szólna. Szerintem beteg az ilyen. Régen normálisabbak voltak. Mondjuk akkor az asszisztens is egy másik nő volt, nem ez.
2023. jan. 6. 10:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Es nincs 10 kilometeres korzetben masik fogorvos?
2023. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az asszisztens vette fel a telefont ő hozott egy önálló döntést, az orvost meg se kérdezte."


Az én fogorvosomnál az asszisztens kezeli a naptárat. Ő látja, hogy mikor tud fogadni a doki.


Rengeteg olyan magánrendelő van, akik úgy hirdetik magukat, hogy akár időpont nélkül, azonnal tudnak fogadni.

Ha fáj, akkor addig kell keresgélni, ameddig találsz olyat, aki tud fogadni.

2023. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Normális, a legtöbb ember akkor megy csak a fogorvoshoz, ha már fáj neki valami. Nem csak te vagy egyedül a Földön, mások előbb jelentkeztek.
2023. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem normális akkor, ha te jársz egy orvoshoz, ő kezel, vagy kezelt és fájdalomnál nem fogad. De sajnos ez van, 1 hét az még jó is. Nekem is van valami gebasz most, de azok a fogak pótlással vannak megcsinálva, tehát nem is tudnék menni másik orvoshoz, ide meg 3 hét az időpont, pedig folyamatosan fáj.
2023. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az asszisztens vette fel a telefont ő hozott egy önálló döntést, az orvost meg se kérdezte. Normális ez egyébként?"


Igen. Az adminisztrációs dolgok nem az orvosnak a feladata sehol sem.


"Állandóan azt állítják hogy náluk milyen sokan vannak ezért várni kell."


Kb. 10-ből 8-an szintén fájdalom miatt kértek időpontot.


"Lehet érdemes lenne keresni másik magán dokit?"


Te döntésed, hogy mennyire tűrhető az állapotod vagy mennyire ragaszkodsz az ismert orvoshoz. De ha egy rendelőt felhívsz, ahol nem ismernek téged, és ők is tele vannak betegekkel, akkor nem fognak külön besuvasztani téged valahova.


A sürgősségi ellátás az állami egészségügyben "kötelesség". Fogászatban a gyökérkezelés megkezdése és foghúzás az, ami sürgősnek számít az állami ellátásban.

2023. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Akkor is azt mondanád, hogy ez "nem normális", ha felhívna a fogorvosod, hogy pl. a holnapra foglalt időpontodat átrakja 2 héttel későbbre, mert az egyik betegének fáj a foga?

2023. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7:Ilyen nem igazán történik meg, mert a sürgős ellátásokat az időpontos betegek közé szúrják be általában, már ha vállalják. Alapból egy sűrgősségi fogászaton hozzá sem nyúlnak csináltatott foghoz, max ha ki kell húzni, de ők is a saját orvosodhoz küldenek, esetleg gyógyszert felírnak. De ha pl. nekem emiatt 30 perccel többet kell várni, mert beesik valaki, akkor természetesen megértem és elfogadom. Szerintem alap dolog az, hogy 250 ezret ráköltök a fogaimra, akkor a saját orvosom nézze meg mi a baj vele.
2023. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem is már olyan sok fogam megcsinálta hogy nem vagyok benne biztos hogy másik fogorvos hajlandó hozzá nyúlni. Egyébként hála a jó istennek nem folyamatosan fáj. Néha bele áll aztán elmúlik. Ha iszok akkor csinálja. Nagyon érzékeny lett amióta meleg van.
2023. jan. 6. 15:10
 10/15 A kérdező kommentje:
TB s biztos hozzá nyúlna de azoknak az a mániájuk hogy ki húz mindent. Ezért nem megyek TB-s hez mert már fogam sem lenne.
2023. jan. 6. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!