Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet bajom, ha fogászati...

Lehet bajom, ha fogászati kezelés előtt töményet fogyasztok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem hat a lidokain. 2 gyökérkezelést végigszenvedtem, mindent éreztem. Akárhány lidokaint adott-a gyökércsatornába is befecskendezte-nem hatott. Mondtam, hogy elmegyek magán orvoshoz. Azt mondta, az sem adna mást. Nem tudom, azt kellene hazudnom, hogy allergiás vagyok a lidokainra. Akkor adnának mást?


Azt gondoltam megiszok vagy 3 felest.


Lehet bajom, ha beadja a fájdalomcsillapítót?


2023. jan. 9. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ultracain. Az erősebb, mint a lidocain. Ne menj részegen a fogorvoshoz, mert illetlenség, bűzlesz, és szellemileg se vagy feltétlenül válaszkész. Magánhoz menj.
2023. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne fogyassz alkoholt az érzéstelenítő előtt! (Ahogy semmilyen gyógyszerre sem szoktunk, ez meg még rosszabb).Magánban jobb helyeken Ultracaint adnak, de kérdezz rá telefonon mikor időpontot kérsz! Az erős, semmit nem éreztem bölcsességfoghúzásból.
2023. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magánhoz akartam, 2 hónap a várólista
2023. jan. 9. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress tovább, akár messzebb is.
2023. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!