Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona felhelyezeése után...

Fogkorona felhelyezeése után normális.....? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 foghiány miatt készítettem korona hidat. Ugyvolt,h a mellette lévő 2 lecsiszolása után 4 db-ól álló korona lesz,de egyik nem volt elég erős, ezért 3at csiszolt. Felkerult a végleges és minden evés alkalmával a hiányzó fogaknál a híd és az íny közé megy az étel. Felhívtam a Dr.Nőt,aki azt mondta,h hát ez ilyen, használjak Oral B floss tisztító selymet,az kitisztítja. De engem borzasztóan zavar és folyamatos rossz érzésem van emiatt ,nem mondom,h fájdalom,de határeset.

Ez tényleg normális lenne??

Másnak is ilyen?

Ha tudom,h oda alá vagy helyesebben fölé megy az étel, akkor biztos nem csináltatom meg!!! Sírni tudnék,annyira rossz!! De most meg már le sem vetethetem,mert lecsiszolt olyanokat is,ami látszana beszédnél :(

Jobb felső ,hátsó 5db-ról van szó.



2023. jan. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2023. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
....hát én ebbe bele fogok őrűlni... :((
2023. jan. 12. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ott nincs fog, alá tud menni. Megoldás a super floss használata. De idővel meg fogod szokni az érzést.
2023. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!