Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rendelői fogfehérítés tapaszta...

Rendelői fogfehérítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban azt szeretném megtudni hogy aki volt rendelői fogfehérítésen mennyire érzékeny/fáj a fog/íny a kezelés után? Aludni tudtatok a fájdalomtól? Hány napig fájt, ha éreztétek?

Az eredménnyel elégedettek voltatok, megérte, mennyivel lett fehérebb?



2023. jan. 14. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

2x voltam, egyáltalán nem fájt, nem is vérzett. Öcsém 1x volt, neki pár helyen nagyon vérzett az ínye és 1-2 napig érzékeny volt.

Elégedettek voltunk mind a ketten

2023. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz! Te melyik rendelőben voltál?
2023. jan. 15. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon minimális érzékenység lépett fel a kezelés utáni pár órában, amit semmiképp sem neveznék fájdalomnak, max kellemetlennek. Ráadásul nem is állt fenn konzisztensen, hanem csak 1-2x enyhén belenyilalt pl a hideg levegőtől a “fájdalom”, vagy akármi más miatt (pl evés), viszont mint írtam, ez max egy pár órás időtartamon belül jelentkezett néhányszor, és fájdalomcsillapító nélkül kb 10/2-es erősségű volt. Az eredmény viszont annál szebb!
2023. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Te hol csináltattad?
2023. jan. 19. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Harmonic Smile, Budapest 2. kerület.:) #3-as voltam.

2023. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!