Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cirkónium korona próbán...

Cirkónium korona próbán milyen hibákat érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek cirkón korona próbára,felső fogsor középen 4 fog.

Fogak túl domborúak emiatt mű hatású például...

Mit tanácsolnátok,min lehet javítani ha nem tetszik?

Elég drága,az előző koronáimnál nem voltam figyelmes és sok évig voltak nekem nem tetsző fogaim..



2023. jan. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, mert ha már megcsinálják, akkor utána azon nem tudsz módosítani, esetleg a színén még lehet, ha nincs véglegesre felragasztva. Nehezebb csiszolgatni belőle, mert kemény nagyon, és kicsit furább elsőre, mint a porcelán.
2023. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha például túl nagy (hosszú)

akkor azon tudnak javítani nem?

Úgy emlékszem hogy a réginél is lehetett...

A színén hogy tudnak?

2023. jan. 20. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne túl nagy? Azt mintáról készítik. Csiszolni tudnak belőle amúgy.
2023. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy mindenre kérdezz rá, ami csak eszedbe jut, és mindent mondj meg, ami esetleg nem tetszik. A fogpróba lényege, hogy még lehet variálni, bár valószínűleg sokat nem kell. Nyilván rád van szabva, ha ügyes a technikus, nagy gond nem lehet. Nagyon sokan játszák el, hogy minden oké, nagyon tetszik, következő almalommal is ezt mondják, aztán beragasztás után közlik, hogy áh mégse tetszik.
2023. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ahol én csináltattam ilyet, ott az van, hogy csak addig lehet reklamálni, amíg véglegesnek nem ragasztják fel, ellenben felajánlják, hogy ideiglenesre is lehet, csiszolni viszont lehet rajta akármikor, nekem is 1 hét múlva derült ki, hogy azért fáj még, mert magas volt egy részen. Velem papírt is aláírattak, hogy utólag nincs mód alakításra. Azt javaslom, hogy mindenre kérdezz rá, akár akkor míg kicsit megszokod legyen csak ideiglenesre felragasztva. Amúgy van olyan is, hogy mész az elkészült pótlásért és kiderül nem jó valami, akkor egyből küldik vissza a technikusnak.
2023. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat!!!
2023. jan. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!