Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől jobb az elektromos...

Mitől jobb az elektromos fogkefe a sima fogkefétől szemben?

Figyelt kérdés
Érdemes olyat vennem? Elemes oralt néztem.
2023. jan. 22. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem oral típusú van,hanem philips diemond clean, és nekem nagyon bejött,sokkal alaposabban tisztít,teljesen más érzés ha kézivel vagy a szónikussal mosok fogat. Annyira tisztának érzem a fogaimat utána.

4 éve vettem meg,azóta nem lett új lyukas fog.bár egyszer eltörtem, de inkább megint megvettem 80 ezerért

2023. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekemszokott verezni a sima hagyomanyostol elektromossalis elofordulhat,?
2023. jan. 22. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem vérzik,mert félévente elmegyek fogkő leszedésre.

Régebben volt ilyen amikor még nem jártam rendszeresen.

Ha többször előfordul vérzés,akkor sztem ott már valami fogkő lehet.illetve a mosási technika is fontos h helyes legyen.

Én a szónikus fogkevével a fogmosás végén mindig megmaszírozom az ínyemet is, mondjuk nekem a legpuhább fej van hozzá,és mindig a gum health módot használom ami a legkímélőbb. Sajnos fognyaki érzékenységem van.

2023. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészséges íny nem vérzik fogmosáskor, menj el fogorvoshoz vagy dentál higiénikushoz fogkő tiszításra. Amíg nincs leszedve a fogkő és nem mosod alaposan a fognyaki részeket (az ínyre is rá kell tenni a fogkefét!), addig a fogkefe/fogkrém típusától függetlenül nem fog begyógyulni az ínyed.

Elektromossal és kézivel is lehet jól és rosszul is fogat mosni, a titok nem a márka, hanem a jó fogmosási technika.

2023. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!