Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy csak az egyik...

Lehetséges hogy csak az egyik álkapcsomra kérek fogszabályzót? (felsőre)

Figyelt kérdés
Alul rendbe vannak a fogaim, felül van egy farkasfogam meg egy ami ferde.Meg az anyagiak miatt se szeretnék.Így is húzos lesz.
2010. okt. 4. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
persze
2010. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges.

Megjegyzés: csak az alsó állcsontot nevezik állkapocsnak.

2010. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de szerintem ilyet egy jó szakorvos nem csinál.

Nekem 8 hónapja van fogszabályzóm, és előtte 7 helyen voltam konzultáción. Csak egy helyen mondták, hogy alulra nem szükséges, mert nekem sem voltak kócosak az alsó fogaim.

A másik 5 fogorvos azt mondta, hogy ilyet NEM SZABAD csináltatni! És azóta meg is értettem, hogy miért.

Amikor a felső fogaid elmozdulnak, akkor egyáltalán nem fog passzolni az alsókhoz.

Nekem 3 hónapnyi fogszabályozás után úgy elmozdultak a fogaim, hogy amikor összeharaptam, csak a bal oldalon ért össze a két leghátsó fogam, máshol nem is tudtam rágni.

A fogszabályozás utolsó pár hónapja abból áll, hogy beállítják a szabályos harapást.

Az a fogorvos, aki erre nem figyel, csak azt nézi, hogy sorba rendeződjenek a fogak, az felületes és rossz szakember.

2010. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!