Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás kezelés esetében...

Fogszabályzás kezelés esetében ilyenkor hogy van?

Figyelt kérdés
Ha az első konzultáció során elmondták, hogy fix 900ezer lesz a kezelés, ami tartalmaz mindent(fel-leszerelés, brekettek visszaragasztása, utókészülék, fogtisztítás, stb), a kezelés előtt aláírtam egy szerződést is, amiből sajnos nem kaptam példányt és kezelési tervet sem és minden állításnál 50ezret kell befizetnem, viszont lassan elérem a 900ezret, de még biztos hogy nem lesz vége a fogszabinak, mert nem állnak úgy a fogaim, akkor további összeget kell fizetnem majd? Vagy ilyenkor hogy működik a dolog? Meg akarom kérdezni a dokit is, csak most tudatosult bennem, hogy itt járok és igazából nem tudom mennyire ciki erre így rákérdezni is... Esetleg vki nem járt hasonló cipőben?
2023. febr. 13. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem kértél egy példànyt a szerzôdésbôl, amikor alàirtad! Pròbàlj utòlag kérni! Muszàj a „sarkadra“ àllni, mert kûlönben egy vagyonba fog kerûlni az egész!
2023. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogszabályozást nem igazán lehet pontosan kiszámolni előre. Van persze egy terv, de ez nem minden esetben jön össze, sajnos ez nagyon egyedi dolog. Valószínűleg amikor alá írtad, volt benne egy olyan rész, ami erre vonatkozott. Úgy sejtem le volt írva, hogy tovább is tarthat a kezelés, és lehetnek plusz költségek. De ez csak az én tippem, nem tudom hogy van a te orvosodnál. És mint asszisztens mondom, hogy kérdezni sose ciki! Mindent jogod van tudni, a szakemberek dolga pedig az érthető tájékoztatás. Fontos, hogy maximálisan képben legyél a kezelésedet illetően.
2023. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!