Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog Növekedése...

Roland Kasler kérdése:

Bölcsességfog Növekedése során ez normális?

Figyelt kérdés

3 Napja érzek a tarkóm , jobb fülem mögött , enyhe fájdalmat.

Ezzel eggyidelyüleg a jobb szemem ráng, nehezen tudom össze "szorítani", illetve a szám jobb széle is fura , nehezen tudom mozgatni, kinyitni a szám.

A jobb alsó bölcsesség fogamra tippelek, még nem nőt ki. És az egészet mintha ott érezném hogy az okozza.

Fájni nem fáj, csak a tarkom.

A másik 3-nál nem volt semmi ilyesmi igy nem tudom eldönteni.

Ez normális?

Esetleg keressek fel egy fogorvost ?

24/F



2023. márc. 10. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
abból baj nincs, ha megnézi egy fogorvos. nyomhat ideget a fog, ezért sugározhat a fájdalom.
2023. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utánna néztem és a tüneteim alapján arc ideg bénulásom lehet.

Az arcom jobb oldala , nem drámaian, de szinte lebénult.

A fülem mögötti fájdalom, nem akar megszünni , fájdalom csillapitoval sem.a fogam nem fáj, de lehetséges hogy ezt mind a növekedése okozza ?

Mindenképp orvoshoz kellene fordulnom?

2023. márc. 10. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
én mindenképp megnézetném. főleg ha szerinted arcideg bénulás. de ugye az is ideg, amit nyomhat a fog... fene se tudja így megmondani.
2023. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!