Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvosnál ingyenes...

A körzeti fogorvosnál ingyenes a foghúzás?

Figyelt kérdés
Felnőtteknek gondolom már nincs ingyen, csak 18 éves korig, vagy hogyan van ez?

2023. márc. 14. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes, csak a TB-d legyen zöld.
2023. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát legyen befizetve, arra gondolsz?
2023. márc. 14. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések, pl tömés, gyökérkezelés, valamint a húzás ingyen van. Tb alapon ellátnak.
2023. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tb finanszírozott mindenkinek, akinek érvényes jogviszonya van kortól függetlenül. Mellette még minden fogmegtartókezelés, fogkőleszedés, prevenciós terápiák.
2023. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok milyen. Nálunk is ingyenes a foghúzás, tömés, fogkőleszedés stb.de annyit is ér. Remélem nem mindenhol ez van, de nálunk nagyon szégyen, amit csinál a körzetis fogorvos. A fogkő miatt kétszer mentem, mint kismama, hogy szedje már le, mert nagyon vérzik az ínyem. Kétszer sem sikerült leszedni, el kellett utána menni magánba 20.000 Ft-ért leszedetni normálisan. Nem értem miért kell így csinálni, miért nem lehet normálisan hozzáállni a dolgokhoz. Ha már csinálja, miért nem lehet normálisan leszedni. Legalább arra való tekintettel, hogy az ember kismama...kutyába se néznek államiba. Igaz ez a nőgyógyászatra stb.
2023. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5! Amennyiben az állami rendszer szidása a célod, akkor nyiss egy új kérdést, mert ennek a kérdésnek a szempontjából irreleváns a tapasztalatod, hogy kismama vagy, meg nem is értem, hogy jön ide, mert az végképp nem tartozik ránk. Csinálj egy új kérdést, esetleg mindjárt a gyerekvállalás kategóriában.
2023. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6! Egyáltalán nem ez a célom, külön topikot meg fölösleges lenne nyitni ezzel kapcsolatosan, ugyanis mindenki tisztában van az állami eü helyzetével, aki az utolsó időszakban járt orvosnál.


Egyáltalán nem gondolnám továbbá, hogy a tapasztalatom irreleváns lenne a kérdés szempontjából, hiszen a kérdés arra vonatkozott, hogy ingyenes-e a foghúzás körzetis fogorvosnál, S erre jeleztem, hogy igen, de érdemes tudnia a kérdezőnek azt is, hogy bizony elég sok olyan körzetis fogorvos van, ahol sz@rt nem ér az ingyenes munkájuk. Nem gondolnám, hogy ez irreleváns tapasztalat lenne.


Az az információ pedig, hogy kismama vagyok, S ennek ellenére nem volt képes 2 alkalommal sem ellátni normálisan csak azt bizonyítja, hogy empátia is nulla egyes körzetis fogorvosok részéről, de úgy látom ez rád is igaz, nem csak egyes orvosokra, úgyhogy ezen már meg sem lepődöm.


Amikor majd a párod fogkőtől szenved, folyamatosan vérzik a fogínye, majd remélem hasonló ellátásban részesítik kismamaként, S majd akkor talán megérted, hogy miért nem irreleváns tapasztalat az, amit leírtam. Addig úgyis csak nulla empátiát fog kapni az ember.

2023. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!