Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kizárólag ha autóba vagyok...

Kizárólag ha autóba vagyok kellemetlen szájszag,mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Na jó, kellemetlen téma..

Nincs egy rossz fogam se,nem dohányzom és egészségesen taplakozom,napi 2 X mosok fogat.

Nemrég kezdtem el hajtani,és észre vettem hogy nagyon kellemetlen a szájszagom az autóba,illetve a miénkbe is,de csak ott .

Mit tegyek ellene? Olvastam hogy ilyenkor több baci termelődik,próbáltam rágógumit,de csak rosszabb lett



#szájszag #Bacik a szájban #Kellemes lehellet
2023. márc. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fogyasszál sok vizet! Fluoridos fogkrémmel mossál rendszeressen fogat! Metholos fogszájvizzel öblögessél. A nyelvedet is tisztisd meg a rátapadt baktériumoktól!
2023. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rágcsálhatsz gyömbért, fahéjat, szegfűszeget, borsmentalevelet.
2023. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy helicopter proli bacid van.
2023. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#

Most olvastam utána,és nem kizárt, sajnos apumnak gyomor rákja volt,ez most kicsit megijesztett..

Sápadt is vagyok,és állandóan fáradt,illetve ha eszek, utána rögtön elfáradok,és muszáj pihennem egy kicsit

2023. márc. 16. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!