Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan magánklinika, ahol...

Van olyan magánklinika, ahol nagyon bonyolult bölcsességfogat eltávolítanak?

Figyelt kérdés

Majd készül CT felvétel, de a maganszajsebeszem azt mondta, ha közel van a fő ideghez, akkor be kell mennem szajsebeszetre...


Én csak és kizarolag magánszajsebeszeten vagyok hajlandó eltávolítattni... Ár mindegy.


Egyébként ferdén nőtt ki, kb 40%-az íny felett van a fognak.


2023. márc. 19. 21:29
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Ilyen esetben, ha valóban bonyolult, magán helyen nem látnak el, csak államiban.
2023. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír... :(
2023. márc. 19. 21:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ma nem alszok.
2023. márc. 19. 21:33
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Miért? Még egyáltalán nem biztos, hogy magán helyen nem láthatnak el, várd meg az eredményeket. De amúgy államiban is tudsz térítés ellenében igénybe venni ellátást, ha a pénz nem számít és kb. mindenki kezes bárány lesz veled.
2023. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az hogy működik?
2023. márc. 19. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl van ez misztifikálva. Szinte minden embernek valamelyik bölcsességfoga idegen fekszik.

Nálunk Németországban még ekkor is csak aláíratnak veled egy papírt, hogy lebénulhat az arcod ideiglenesen stb. és már kapják is ki bódításban sima praxisos kis rendelőben. 60 éves fogorvosunk azt mondja, egy kezén megtudja számolni, mikor lett baj bölcsességfog műtétből a praxisa során.


Magyarországon igenis jobb kórházban csináltatni, én támogatom is ezt a némettel szemben, pont azért, mert ha baj van, akkor azonnal 10 fajta orvos és akármilyen eszköz, műtő stb. ott van 1 perc alatt. Míg ha magánorvosnál történik a baj, még cihelhetnek a kórházba is, ugyanott kötsz ki, ha baj van. Nekem a fogaimat Debrecenben a klinikán vették ki, simán rájuk bíznám bármikor mégegyszer.

2023. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak komoly magánklinikák, ahol ellátnak akármilyen bonyolult is legyen a helyzet. Egyáltalán nem szükséges ehhez az állami szájsebészeti klinika. De egyébként én dolgoztam állami szájsebészeti klinikán, és őszintén szólva, a legjobbak dolgoztak ott, nagy tudással, akik oktatják a szakmát. És nagyon normálisan és lelkiismeretesen látták el a betegeket. Szóval ettől sem kell feltétlenül rettegni. Tény, nem tudok az összes klinikáról véleményt mondani, de az én tapasztalataim pozitívak voltak.
2023. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy sokaknak nincs problémája az államival.


De én súlyos pánikbetegségben, szorongásos zavarban szenvedek. Szükségem van arra a törődésre, amit megkapok egy magánklinikán. Amikor odaérek, teljes nyugodtság fog el, és úgy kezelnek mint egy "havert", és szinte azonnal lenyugtatnak, akármennyire félek.


Az én tapasztalatom az államival inkább nem írom le... Nem szeretek rá visszagondolni.


De persze az sem zavar, ha valaki hisztériagépnek gondol, biztos van benne valami.

2023. márc. 19. 21:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Kérem, aki tud ilyen komoly magánklinikát, ne tartsa magában. Hamarosan megyek CT-re, de rossz előérzetem van, legalábbis amit a doki mondott, hogy van rá esély, hogy nem veszi ki.


Teljes idegben vagyok, az már megnyugtatást adna, ha lenne ilyen hely. Győri vagyok, de az országban máshol is jó.

2023. márc. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!