Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lecsiszolt fogből letört egy...

Lecsiszolt fogből letört egy darab mit fog vajon csinálni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Üdv, szal még januárban lecsiszolták az egyik rágó fogamat, viszont azóta nem tettek rá koronát, mert minden alkalommal rossz volt rá a korona (5x mentem vissza vele, holnap lesz a 6.) Nos ma este, ahogy ettem, egy darab letört a csonkból, vajon mit fog csinálni ez a fogorvos mire számítsak?
2023. márc. 21. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha maradt akkora, amire ramehet a korona akkor rateszi.. Ha nem, akkor sztem implantátum csavar kell és arra teszi rá.
2023. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
így is, hogy nem passzol rá? vagy a negyede letört a maradéknak... sztem csavarozni fogja akkor
2023. márc. 21. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ügyesen meg fogja oldani vagy így vagy úgy. Majd tudni fogja melyik variáció lesz a biztonságosabb és tartósabb.
2023. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
má nem bízok benne igazán ezek után
2023. márc. 21. 22:01
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj máshová. Ennyire kókler nem lehet a technikus. Mi az, hogy nem jó rá? Rosszul veszik le a mintát, vagy idióta a technikus. Ha meg még a fogad is ezzel elrontja jobban és pl. nem lehet már megoldani, akkor meg mi van? Legalább ideiglenes koronát rakott volna rá.
2023. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja ideiglenes nem volt rajta igazából csoda, hogy 3 hónap kellett neki h letörjön
2023. márc. 21. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:

már hatodjára?

Én keresnék mást.

2023. márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, felragasztotta, azt mondta nem számít mert tömésből pattant le egy darab, és ugyan olyan anyagú a korona mint a tömés, szal nem számít. Az ár felét elengedte, és elnézést kért
2023. márc. 22. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemrossz
2023. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Legalább valami, ez a minimum.
2023. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!