Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől büdös a szám?

Mitől büdös a szám?

Figyelt kérdés

Van rossz fogam, volt is, de nem volt rossz leheletem ennyire.

Most sokkal rosszabb mint volt, pedig nem változott igazán sok minden.


2023. márc. 23. 19:00
 1/5 anonim válasza:
100%
A rossz emésztés is okozhatja.
2023. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rohad a fogad... +gondolom fogkő, emésztési baj, higiénia hiánya, sok oka lehet. De nálad a rossz fog lesz, elég egyértelmű.
2023. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mandulakő okozhat rossz szájszagot (de nyilván így ezt nem tudjuk megkuruzslani a neten keresztül). Nekem is volt problémám rossz szájszaggal, pedig fogselymeztem-mostam-öblögettem rendesen. A hidrogén peroxidos öblögetés oldotta meg végül - gyógyszertárban tudsz venni 3%-os H2O2 oldatot, ezt 1:1 arányban öntsd fel vízzel, és azzal öblögesd a szádat. Én ezt hetente 1-2 alkalommal csinálom már pár hónapja, és azóta teljesen megszűnt a probléma.
2023. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-Kezeltesd a rossz fogadat és szedesd le a fogkőt.
2023. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Rendszeres fogmosás, nyelvedet is meg kell tisztitani erre lehet kapni a Dm boltokban nyelvtisztitot. Nem ártana egy fogzuhanyt beszerezned!
2023. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!