Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres széklet, mitől lehet? ...

Mark77 kérdése:

Véres széklet, mitől lehet? Még csak tegnap lettem 16éves de ma úgy láttam élénk piros vonalak vannak a székletemben, 2 napja nagyon büdös inkább sárga színű puha székletem volt Mitől lehet ez? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Viszont a wc papír nwm volt véres
2022. dec. 5. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukád, apukád hol van???
2022. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itthon vannak, nem szóltam még nekik
2022. dec. 5. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na de most komolyan.... és miért nem szóltál...????


Tényleg nem értem, hogy miért egyszerűbb kiírni valamit a GYK-ra, mint átmenni a konyhába anyuhoz....


Ebben semmi kínos nincs, nem azt kell megkérdezned, hogy hogyan kell felhúzni a kotont, vagy mittomén...


Kiskorú vagy, a szüleid felelősek az egészségügyi állapotodért is. Menj és szólj nekik. Szerintem tudni fogják, hogy belső vérzés, vagy inkább csak egy kis aranyér pattant el...

2022. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem szóltam mert most vettem észre...minek idegeskedjen? Ma már úgysem tudunk orvoshoz menni, szólok reggel és elmegyünk holnap! Azért írtam ki a kérdést hogy választ vagy segítséget kapjak
2022. dec. 5. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Na most akkor két napja van, vagy most vetted észre...??


Rendben van nálatok minden a családban? Érthetetlen, hogy "mit idegeskedjen" gondolattal nem szólsz ilyen fontos kérdésben...


Kaptál választ, nem értem, mit kekeckedsz! Orvoshoz kell menned. 16 évesen egyedül is elmehetsz akár a gyerekeorvoshoz, akár a felnőtt háziorvoshoz (attól függően, hogy hová tartozol).

2022. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Két napja van olyan állaga és színe a székletemnek amit írtam, ma vettem észre az élénk piros foltokat
2022. dec. 5. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél széklettartályt a patikában a zsebpénzedből, kérj beutalót a háziorvosodtól és vidd el a laborba a székletmintát suli előtt. Anyu meg ne tudja, nehogy megijedjen.
2022. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🙂
2022. dec. 5. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
1-2 esetből nem lehet diagnózist felállítani.Belső vérzésnél fekete a vér színe széklet. .A sárgásnál meg epe ürülésére lehet következtetni .Hogy nagyon büdös az lehet az elfogyasztott ételek bomlásától. Nem hiszem hogy aggódnod kellene egyenlőre.Itt mindenkit orvoshoz küldenek,ha kell,hanem.Bevett szokás ,hogy fontosnak tűnjenek.
2022. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!