Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek már szedték ki bölcsess...

Akinek már szedték ki bölcsességfogát.És össze is varrták.Kiszedtem a gézt és tettem bele itthon másikat. Próbáltam enni levest és éreztem hogy valami ott lifeg.Megnéztem és egy kisebb géz darab.Nem tudom hogy azt a doki hagyta ott?

Figyelt kérdés
Próbáltam óvatosan kiszedni csipesszel de nem igazán jött.És nem volt jó érzés sem.Ezért hagytam.Alatta làttam a kék cérnàt.Nem merem piszkálni de nem tudom hogy annak ott kell lennie vagy nem?
2023. márc. 24. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem géznek nem kell ottmaradnia.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se.De a férjem azt mondta ne piszkáljam.Nem merem kiszedni.Hétfőn kell vissza mennem.
2023. márc. 24. 17:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegy.Kiszedtem.Lehet nem kellett volna mert a lyukba volt beletömve ahol nem varrtàk össze.
2023. márc. 24. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se volt a legjobb ötlet kiszedni, de most már mindegy. Úgy tudom, a sebváladék kivezetésére szoktak csíkot tenni bele. Hogy ez az volt-e, vagy mi, passz.
2023. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Igen, az a gézcsík lesz. Nekem azt mondták, hogy ha hazaérek, szedjem ki. 5 órát utaztam hazáig és addigra olyan szájzáram lett, hogy nem tudtam benyúlni érte, így bent maradt. Semmi baj nem lett belőle, mikor visszamentem, kivették és belocsolták jóddal a helyét.
2023. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh...nekem nem mondtak semmit.Aztán zavart a lógó darabka és vettem a bàtorságot hogy kiszedjem.Remélem nem lesz baj.Óvatosan ma megmostam puha fogkefével.És gyakram öblögetem óvatosan,vagy ecsetelem Betadine-al.
2023. márc. 25. 22:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Most kicsit paràzok hogy nem kellett volna kiszednem.😱
2023. márc. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!