Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyors véleményt szeretnék...

Gyors véleményt szeretnék kérni a következő vészhelyzetről, többi lent.?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a következő hónapban (pontosasban 04.11) teszik fel a felső fogszabályzómat, viszont rá pár napra (04.13) több hétre elutazom külföldre. Szerintetek ez így jó ötlet? Én már nagyon szeretnem, mert az orvos már több mint egy éve csak halogatja, és most is csak annyit bírt mondani, hogy döntsem el én, hogy hogy akarom.

Köszönöm előre is a válaszokat, véleményeket!



2023. márc. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem zseni ötlet, hiszen a fogszabi felrakása után kb egy hétig csak pépeset fogsz majd tudni enni, fájni fognak a fogaid. Ha valami gond lenne, pl leesik egy brekett mert az orvos véletlen nem jól ragasztotta fel, akkor az is macerát fog okozni...én ezt így hanyagolnám, de az egész csak a te kockázattűrésedtől függ. Csak az a biztos, hogy egy hétig nem fogsz tudni rendesen enni.
2023. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En vagy nem rakatnam fel most vagy nem utaznek most. De a ketto egyutt katasztrofa.

Mikor felteszik nem fogsz tudni enni, sot inni se, fajni fog az egesz minden, van akinek kisebesedik a szája, stb.

2023. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több hét valóban nem szerencsés, de azért butaság lenne ezért lemondani bármelyiket is. Mindenre fel kell készülni, tehát fájdalomcsillapító legyen nálad, viasz, ha törné a szádat, megfelelő tisztító eszközök. Ha van lehetőséged pépes, puha ételeket enni, joghurtokat, tejbe papát és hasonlókat, akkor lényegében tök mindegy, hogy itt vagy ott tartózkodsz. Az egyetlen dolog, ami miatt előnyös itt maradni, hogy ha véletlenül elenged egy brackett, vagy az ív, de ez tulajdonképpen a kezelés alatt bármikor amúgy is megtörténhet. Én nem látom akadályát annak, hogy mind2 meglegyen.
2023. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen hasznosak voltak :)
2023. márc. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!