Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy van lyukas foga és ugyan úgy iszik üdítőt és eszek rágcsálnivalót? Ez úgy nagy baj?

Figyelt kérdés

Van egy pár lyukas fogam. Minden nap mosok fogat reggel és este is. Van ritkán, hogy kihagyom a reggelit, de azt estit sosem. Szájöblítőt is hanszálok. Fogorvoshoz járok.


Van még rajtam kívül valaki ilyen helyzetben?


2023. ápr. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ja, fogorvoshoz nyilván gyakran járhatsz ha tele vagy lyukas foggal :D

Nekem nem baj, nem az én pofam rohad.

2023. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elkezdte csináltatni a fogaimat sorra az orvos. De még mindig van hátra amit csinálni a kell.
2023. ápr. 1. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én. Egész tini koromban fogorvoshoz járkáltam, ő már nem fogad, a magánok akiknél jártam nem csak marha drágák, de borzalmasak is voltak, így egy ideje nem visz rá a lélek, hogy megint kockáztassak, pedig lenne mit tenni!
2023. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam fiatal koromban. Sajnos 2 fogam itta meg a levét a hanyagságomnak, teljesen letört a koronájuk és csak a gyökér volt benne az ínyben. Még 1-et kellett gyökérkezelni a többi nem sínylette meg annyira, de volt javítani való. Nem foglalkoztam velük, féltem a fogorvostól mert gyerekkoromban párszor fájt ahogy csinálták. Aztán megembereltem magam és helyrehoztam mindet, a félelmem hiábavaló volt mert semmit sem éreztem a javítások alatt, de még mikor a töröttet szedte ki akkor sem.

Te is jól tetted, hogy belekezdtél ebbe, később még hálás leszel érte.

2023. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!