Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet a szajpadlason ?

Ez mi lehet a szajpadlason ?

Figyelt kérdés

Eloszor is leszogeznem. Jarok rendszeresen fogaszatra. A kovetkezo idopontom jovo het csutortok.

Kb 2-3 eve van egy hosszukas kituremkedes a szajpadomon amit egy par napja nem ereztem csak akkor mikor erosebben ranyomtam a nyelvem. Kb 5 napja hanytam( ilyen virusos valamit benyeltem) es utana egy napra ra vettem eszre hogy mar kituremkedik, de nem latszik semmi es a kemeny szajpadomon van a kozep vonaltol kb 1-2 mm( es inkabb orso formaju ) , nem faj csak ha megnyomkodom akkor kelletlen. Es inkabb kemeny tapintasu, nem mizgathato.Lehet elotte is nem tudom nem figyelgettem. Nagyon parazok, hipochoander vagyok tehat csak a legrosszabbra tudok gondolni. Tudom hogy csak a dokim fogja tudni megmondani. De addig meg olyan sok ido van igy hohy szorongok. Kerlek ha tudtok errol valamit hogy mi lehet vagy volt e nektek ilyesmi, osszatok meg velem.

29/Nő



2023. ápr. 6. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Valoszinu hogy alaptalanul aggodsz.

Kb. 2-3 eve, egy hosszukas kituremkedes, a szajpadodon?

Azonban, ha van telod, vilagitsd meg, fotozd le, toltsd fel, es kuldd el a linked!

2023. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem latszik semmi.
2023. ápr. 8. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
torus palatinus esetleg
2023. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!