Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hyrax-al tapasztalatokat...

TheElmorGhost kérdése:

Hyrax-al tapasztalatokat tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek hyrax készüléke 18 fölött, úgy, hogy nem volt műtétje? Ha igen mesélne arról hogy hány éves volt meddig hordta és voltak e komplikációk, bármiféle problémák, fájdalmak? És végül megérte-e?Akinek harapásemelője is volt mesélhet arról is.

Előre is köszi :)



2022. nov. 29. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem úgy volt, hogy műtétem is volt, fél évig volt fent, 27 éves voltam.

Fogszabalyzom Még mindig van, de egyelőre úgy néz ki megéri :)

2022. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!:) Nekem nem lesz műtétem és arra lennék kíváncsi inkább, hogy az nélkül mik a tapasztalatok.
2022. nov. 30. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Középkori kínzóeszköz, amit egyesek modernnek neveznek. Egy barátnőmnek volt ilyene, illetve tanulmányaimból kifolyólag találkoztam vele sokszor. Borzasztó fájdalmas a húzás után, nem csak az állcsontban, fogakban, hanem még a homlokodba is kisugározhat, hosszú távon ronthatja a fogak vérellátását, ezáltal rövidíti azok élettartamát(csak ezt az orvosod nem fogja neked mondani). Evést igencsak megnehezíti. Kár, hogy az egyetemeken is még mindig ilyen széleskörűen alkalmazzák, tanítják, pedig lennének modernebb és kíméletesebb /ellenben drágább/ technikák is a fogív tágítására.

Üdv, egy fogorvostan-hallgató

2022. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jelenleg is fent van, 24 vagyok. Egyáltalán nem fájdalmas se a felhelyezés se az amikor húzni kell rajta. Nem kell tőle félni. Elvileg 1 hónapig kell tekergetni, utána 3 hónap inaktív időszak. Engem se műtöttek. Neked mikor helyezik fel? Ne félj tőle én eddig egyáltalán nem bántam meg.
2023. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!