Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történt az ínyemmel ?

Mi történt az ínyemmel ?

Figyelt kérdés

Pirítóst ettem és valahogy rosszul haraptam vagy nem tudom csak azt vettem észre hogy rágok és fáj.. megnéztem és felszakadt a fogam mellett az íny :


[link]


Ez ugyan vissza fog nőni vagy begyógyulni? ..



2023. ápr. 14. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarom a kepet latni, de nagyon hamar begyogyul. Nokent menstruacio elott, vagy kimerulten, gondolom, C-vitamin hianyosan tobbszor volt.

Inkabb az erdekes, ha erzekeny, hianyod lehet vitaminok, asvanyok kozul valamibol.

2023. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem annyira durva kép😅
2023. ápr. 14. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Uhha, nem semmi ezt pirítóssal össze hozni. Én mogyoróval sértettem fel ma az ínyem, igaz nem ennyire, de átérzem. Ezek a sebek általában hamar gyógyulnak, nem hinném, hogy komolyabb gond lesz. Pár nap, és nyoma se marad ideális esetben. Kerüld az erősen fűszeres, csípős ételeket. Meg a kemény kajákat, amik így piszkálhatják, inkább puhább dolgokat fogyassz. Dohányzás, alkohol se segít. Ha van fertőtlenítős szájvized, az tud segíteni. De magától is rendbe leszel.
2023. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!