Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart az étel okozta...

Meddig tart az étel okozta elszíneződés (foltok) a fogakon?

Figyelt kérdés

Tegnap megjelent a két első fogamon pár " barna folt " mután csípős, panírozott csirkeszarnyakat ettem ( így vettem, nem én készítettem) Eddig biztos nem volt ott, mert minden fogmosás útán megnézem a fogaim és észre vettem volna eddig is. Azelőtt ettem csirkeszarnyakat és akartam fogselymezni a maradékok miatt, amikor észre vettem. Azért gondolom hogy ez volt a ludas mert

1.Azelőtt nem voltak ott, hirtelen jelentek meg

2.haraptam az első fogaimmal, amiken meg is jelentek a foltok (ovális foltok, csíkok majdnem)

3.ugyan ilyen barna színű volt a panír ( bár nem tudom milyen panír, ez ami ennyire mefigja a fogaim 😂)

4. Gyorsan kétségbeesetten fogat mostam, és halványultak de nem múltak el. Bár azóta túl vagyok 3 fogmosáson, még mindig ott vannak.

Mennyi idő míg elmúlnak teljesen? Egyáltalán elmúlnak, vagy az orvos tudja csak leszedni ?

Emlékszek a ribizli lekvár fogta volt még meg a fogaim egyszeri étkezés után de az hamar lekopott fogmosás útán 😅

+ nem cigizek, nem iszok szénsavas űdítőket



2023. ápr. 17. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Fehérítős fogkrémet vegyél pl denivit-et.
2023. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!